Vegums OMEGA 3 a VITAMIN E _vegan

Letní sleva

30 kusů OMEGA 3 a VITAMIN E bez želatiny a to v lákavé formě lehce stravitelných medvídků (pomerančová příchuť).

Budou je mít rády vaše děti, stejně jako vy.

1 balení = 30 ks = měsíční dávka vitamínů 

pro děti od 3 let - 1 kus denně

2 balení = 60 ks = měsíční dávka vitamínů 

pro děti od 12 let a dospělé - 2 kusy denně

Skladem 

132,00 Kč 189,00 Kč

Naše Omega-3 používá pouze aromata a barviva přírodního původu, tato denní dávka Omega-3 vám dodá lahodnou dávku veganského DHA.DHA je nejlépe biologicky dostupnou mastnou kyselinou v Omega-3 a ta naše se získává a čistí z mořských řas z udržitelných zdrojů. A nejen to - díky vitaminu E získáte také podporu imunitního systému! Mají také přirozenou sladkost z pravých pomerančů a špetku nerafinovaného řepného cukru - jen šestinu čajové lžičky na porci!

Vegums založili dva veganští lékárníci. Hledali bezplastovou alternativu k hrudkovitým tabletám a křídovým žvýkacím tabletám. Rozhodli se vyplnit mezeru na trhu v rostlinné stravě, a zároveň si pohlídat cenu.

Každý jejich lahodný gumový medvídek s ovocnou příchutí je plný živin. Vše bezpečně zabaleno v balení, které je kompostovatelné.(pokud budete dávat sáček po použití na svůj kompostér, tak je dobré obal rozstříhat na menší kousky, urychlí se tím rozklad.)

Celá řada Vegums využívá přírodní barviva a příchutě a pokrývá vše, co potřebujete k co nejlepšímu výkonu a to pro každý den.

Vegums jsou tu od toho, aby se užívání vitamínů a doplňků stravy stalo radostí, a nikoliv povinností!

    Produkt není náhradou plnohodnotné pestré stravy. Produkt je doplňkem stravy.